Hoş Geldiniz, 14 Nisan 2024 Pazar | 16:28
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Yurt Gayrimenkul Yatırım A. Ş.

Nishistanbul, İst West, G plus, Mall of İstanbul, Nish İstanbul, Bahçelievler, Basın Ekspres, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Yeşilyurt, Yeşilköy, Florya, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü ilçelerinde, semtlerinde, Projelerde, Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkulün özellikleri konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Yurt Gayrimenkul farkını yaşamanız için bizleri aramanızı ve konut ihtiyaçlarınız için, ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Firmamız İTO üyesi olup, kurucusu Muhammer ÇUBUKÇU İTO Bilirkişisidir.

LEMDER ( Lisanlı Emlak Müşavirleri Derneği Bşk. Yrd.) 

Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

#Satılıkdaire #Satılıkişyeri #Satılıkarsa #Satılık #Satılıkkonut #İstanbul Satılıkdaire #Satılıkdaire #İstanbul Satılıkişyeri  #Satılıkişyeri #İstanbul Satılıkarsa #Satılıkarsa #Kiralıkdaire #Kiralıkişyeri #Kiralıkarsa #Kiralık #emlak Turistiktesis #Kiralıkkonut #İstanbul Kiralıkdaire #İstanbul Kiralıkişyeri #Ankara Kiralık İşyeri #İzmir Kiralık İşyeri #Bursa Kiralık İşyeri #Antalya Kiralık İşyeri #İstanbul Kiralık Arsa #Ankara Kiralık Arsa #İzmir Kiralık Arsa #Bursa Kiralık Arsa #Antalya Kiralık Arsa #Bahçelievler Satılık Daire #Bahçelievler Satılık İşyeri #Bahçelievler Kiralık Daire #Bahçelievler Kiralık İşyeri #Bahçelievler Satılık Kiralık Emlak

 

 

 

 

 

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler Mahallesi
TEL : +90 (532) 133 3736
TEL : +90 (212) 661 4495
Emlakjet